0 položka(y) - 0,00€

Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

53.007.00 - Kabínový filter UFI

8,70€

Bez dane: 7,25€



  • Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
  • Výrobca: UFI Filters
  • Model: 53.007.00
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Kabínový filter UFI 53.007.00.

Rozmery filtra:
  • A: 268.5
  • B: 219.5
  • H: 54.0

Vlastnosti kabínových filtrov UFI:
  • Chráni vnútorný priestor automobilu pred znečistením ako je prach, sadza, zápach, baktérie, peľ apod.
  • Vysoká účinnosť, neutralizácia zápachov a odolnosť voči vlhkosti.
  • Vyrobené zo syntetickej netkanej textílie, ktorá môže zachytiť viac ako 90% častíc s priemerom väčším ako 2,5 mikrónov, ako sú nečistoty a peľ.
  • Zabezpečujú optimálny komfort v interiéri automobilu.
  • Výroba s vysokou presnosťou a citom pre detail.
  • Pokrytie až 96% na Európskom automobilovom trhu.
Špecifikácia
Výrobca: UFI Filters
Model: 53.007.00
Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
Filtre
Referenčné čísla AIRMATIC IF800
AL FILTER CO. ALC5235
ALCO FILTERS MS6101
ASTER 2330F
BEHR 9007437
BEHR 68798
BOSCH 1987431001
BOSCH M2805
BOSCH M2001
BOSCH A601
BOSCH 1987432805
BOSCH 1987432001
CHAMP CAF1711
CHAMP INTERNATIONAL AC50
CHAMPION N118
CHRYSLER 71775179
CHRYSLER 5101438AA
CHRYSLER 05101438AA
CITROEN 6447-CP
CLEAN FILTERS MC1262
COOPERSFIAAM PC8016
CORTECO CP1007
CORTECO 21651196
CROSLAND E337
DELPHI CAF30
FASTY 5330
FEBI-BILSTEIN 9437
FILTRON K1016
FRAM CF5842
FREUDENBERG AKX3522
HELLA 352125001
HELSA PF047
HENGST E914LI
KNECHT-MAHLE LA37
KRALINATOR LA1781
KS KOLBENSCHMIDT 716-AC
MAGNETI MARELLI BCF101
MANN+HUMMEL CU2897
MECAFILTER ELR7023
MERCEDES BENZ A2108300718
MERCEDES BENZ A2108300618
MERCEDES BENZ A2028300318
MERCEDES BENZ 2108300718
MERCEDES BENZ 2108300618
MERCEDES BENZ 2028300318
MERCEDES BENZ 2028300018
MICRONAIR MP005
MIGHTY BCAF1711
MISFAT HB129
MOTAQUIP VCF125
MOTRIO 8671000200
ONAIR P1.254
PBR AH7009
PURFLUX AH138
PUROLATOR C38908
SF-FILTER (SCHUPP) SKL2446
SIVENTO P215
SOFIMA S 3007 C
TECNOCAR E337
TEHO FILTER R9043
TEHO FILTER 29043
TTV TI615
UNICO FILTER AC2754
UNIPART GFE2913
VALEO 708169
VALEO 698169
VEMO V30-30-1006
WEGA AKX35608
WIX 24777
WIX EUROPE WP6832
ZAFFO 330P
ZAFFO 330F
ZELO P1.254
ZERO WZ1330F
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!