0 položka(y) - 0,00€

Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

53.015.00 - Kabínový filter UFI

5,00€

Bez dane: 4,16€



  • Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
  • Výrobca: UFI Filters
  • Model: 53.015.00
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Kabínový filter UFI 53.015.00.

Rozmery filtra:
  • A: 418.0
  • B: 152.0
  • H: 17.5

Vlastnosti kabínových filtrov UFI:
  • Chráni vnútorný priestor automobilu pred znečistením ako je prach, sadza, zápach, baktérie, peľ apod.
  • Vysoká účinnosť, neutralizácia zápachov a odolnosť voči vlhkosti.
  • Vyrobené zo syntetickej netkanej textílie, ktorá môže zachytiť viac ako 90% častíc s priemerom väčším ako 2,5 mikrónov, ako sú nečistoty a peľ.
  • Zabezpečujú optimálny komfort v interiéri automobilu.
  • Výroba s vysokou presnosťou a citom pre detail.
  • Pokrytie až 96% na Európskom automobilovom trhu.
Špecifikácia
Výrobca: UFI Filters
Model: 53.015.00
Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
Filtre
Referenčné čísla AC DELCO CAF1
AIRMATIC IF1
ALCO FILTERS MS6105
ASTER 2318F
BEHR 9007432
BEHR 68806
BOSCH M2807
BOSCH M2010
BOSCH A303
BOSCH 1987432807
BOSCH 1987432010
BOSCH 1987431010
CAMPI AVF601
CHAMP INTERNATIONAL AC11
CHAMPION N106
CITROEN 6447-CQ
CLEAN FILTERS NC2001
CLEAN FILTERS MC1230
COOPERS ACE003
COOPERSFIAAM PC8002
CORTECO CP1001
CORTECO 21651182
CROSLAND E307
CROSLAND 8903
DELPHI CAF01
FASTY 5318
FEBI-BILSTEIN 9429
FILTRON K1000
FRAM CF5475
FREUDENBERG AKX3536
GENERAL MOTORS 93182435
GENERAL MOTORS 9200067
GENERAL MOTORS 9075910
GENERAL MOTORS 90590568
GENERAL MOTORS 90486282
GENERAL MOTORS 90360171
GENERAL MOTORS 52056627
HELLA 352153001
HELSA PF013
HENGST E901LI
KNECHT-MAHLE LA11
KRAFT AUTOMOTIVE 1731500
KS KOLBENSCHMIDT 720-AC
MAGNETI MARELLI BCF104
MANN+HUMMEL CU4251
MECAFILTER ELR7000
MICRONAIR MP009
MISFAT HB110
MOTAQUIP VCF112
MOTRIO 8671002092
ONAIR P1.138
OPEL (GM) 6808610
OPEL (GM) 6808600
OPEL (GM) 1808602
OPEL (GM) 1808600
PBR AH7001
PURFLUX AH106
PUROLATOR C28902
SF-FILTER (SCHUPP) SKL2400
SIVENTO P205
SOFIMA S 3015 C
TECFIL ACP003
TECNOCAR E307
TEHO FILTER R9004
TEHO FILTER 29004
TTV TI544
UNICO FILTER AC4217
UNIPART GFE2903
VALEO 708165
VALEO 698165
VAUXHALL 90486282
VEMO V40-30-1100
WEGA AKX3536
WF WYTWORNIA FILTROW WA60-120
WIX EUROPE WP6800
ZAFFO 318P
ZAFFO 318F
ZELO P1.138
ZERO WZ1318F
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!