0 položka(y) - 0,00€

Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

53.019.00 - Kabínový filter UFI

5,58€

Bez dane: 4,65€



  • Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
  • Výrobca: UFI Filters
  • Model: 53.019.00
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Kabínový filter UFI 53.019.00.

Rozmery filtra:
  • A: 385.5
  • B: 170.0
  • H: 18.0

Vlastnosti kabínových filtrov UFI:
  • Chráni vnútorný priestor automobilu pred znečistením ako je prach, sadza, zápach, baktérie, peľ apod.
  • Vysoká účinnosť, neutralizácia zápachov a odolnosť voči vlhkosti.
  • Vyrobené zo syntetickej netkanej textílie, ktorá môže zachytiť viac ako 90% častíc s priemerom väčším ako 2,5 mikrónov, ako sú nečistoty a peľ.
  • Zabezpečujú optimálny komfort v interiéri automobilu.
  • Výroba s vysokou presnosťou a citom pre detail.
  • Pokrytie až 96% na Európskom automobilovom trhu.
Špecifikácia
Výrobca: UFI Filters
Model: 53.019.00
Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
Filtre
Referenčné čísla AIRMATIC IF13
ALCO FILTERS MS6013
ASTER 2362F
BOSCH 1987431014
BOSCH M2014
BOSCH A400
BOSCH 1987432014
CAMPI AVF102
CHAMPION N109
CLEAN FILTERS NC2005
CLEAN FILTERS MC1236
COOPERS ACE024
COOPERSFIAAM PC8013
CORTECO CP1031
CORTECO 21651915
CROSLAND E309
FASTY 5362
FEBI-BILSTEIN 11509
FIAT 71771736
FIAT 71712596
FIAT 71712595
FIAT 60813794
FIAT 60812197
FIAT 60810570
FIAT 46721923
FIAT 46409630
FILTRON K1033
FRAM CF5823
FREUDENBERG AKX35141
HELLA 352150001
HELSA PF003
KNECHT-MAHLE LA34
MAGNETI MARELLI BCF124
MANN+HUMMEL CU3942
MECAFILTER ELR7011
MICRONAIR MP050
MOTAQUIP VCF100
ONAIR P1.132
PBR AH7012
PURFLUX AH121
PURFLUX AH110
PUROLATOR C27723
PUROLATOR C18129
SF-FILTER (SCHUPP) SKL2409
SOFIMA S 3019 C
TECFIL ACP197
TECNOCAR E309
TEHO FILTER R9024
TEHO FILTER 29024
TJ FILTERS QAP108
TTV TI582
TTV TI552
UNICO FILTER AC3817
VALEO 708174
VALEO 698174
VEMO V24-30-1102
WEGA AKX35141
WIX EUROPE WP6866
ZAFFO 362P
ZAFFO 362F
ZAFFO 325P
ZAFFO 325F
ZELO P1.132
ZERO WZ1362F
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!