Audi A3 III. (od r.v. 2012)

Autodiely a doplnky pre Audi A3 III. (od r.v. 2012)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Audi A3 III. (od r.v. 2012). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Audi A3 III. (od r.v. 2012) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Audi A3 III. (od r.v. 2012)

Diely podvozka pre Audi A3 III. (od r.v. 2012)

Diely karosérie pre Audi A3 III. (od r.v. 2012)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Audi A3 III. (od r.v. 2012)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Audi A3 III. (od r.v. 2012). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Audi A3 III. (od r.v. 2012). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Audi A3 III. (od r.v. 2012). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Audi A3 III. (od r.v. 2012). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Audi A3 III. (od r.v. 2012). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.