Citroen C-Elysee

Autodiely a doplnky pre Citroen C-Elysee

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Citroen C-Elysee. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Citroen C-Elysee overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Citroen C-Elysee

Diely podvozka pre Citroen C-Elysee

Diely karosérie pre Citroen C-Elysee

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Citroen C-Elysee

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Citroen C-Elysee. Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Stierače BOSCH Aerotwin, Twin

Kvalitný predný a zadný stierač BOSCH pre Citroen C-Elysee. Stierače sú v sade a presne určené pre tento model.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Citroen C-Elysee. Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Citroen C-Elysee. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ostatné doplnky