Dacia Sandero II.

Autodiely a doplnky pre Dacia Sandero II.

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Dacia Sandero II.. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Dacia Sandero II. overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Dacia Sandero II.

Diely podvozka pre Dacia Sandero II.

Diely karosérie pre Dacia Sandero II.

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Dacia Sandero II.

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Dacia Sandero II.. Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Tlmiče, uloženie a dorazy

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Dacia Sandero II.. Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Dacia Sandero II.. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Dacia Sandero II.. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Zimné clony pre Dacia Sandero II.

Zimná clona výrazne skráti dobu zahriata motora na prevádzkovú teplotu. Sú presne tvarované podľa modelu auta, v elegantnerj dymovej farbe a určené prevažne do chladného a zimného počasia.