Fiat Ducato III. (od r.v. 2006)

Autodiely a doplnky pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Fiat Ducato III. (od r.v. 2006) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006)

Diely karosérie pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Fiat Ducato III. (od r.v. 2006). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Zimné clony pre Fiat Ducato III. (od r.v. 2006)

Zimná clona výrazne skráti dobu zahriata motora na prevádzkovú teplotu. Sú presne tvarované podľa modelu auta, v elegantnerj dymovej farbe a určené prevažne do chladného a zimného počasia.

  Ostatné doplnky