Fiat Panda III. (od r.v. 2012)

Autodiely a doplnky pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Fiat Panda III. (od r.v. 2012) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012)

Diely karosérie pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Fiat Panda III. (od r.v. 2012). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ostatné doplnky