Fiat Scudo (od r.v. 2007)

Autodiely a doplnky pre Fiat Scudo (od r.v. 2007)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Fiat Scudo (od r.v. 2007). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Fiat Scudo (od r.v. 2007) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Fiat Scudo (od r.v. 2007)

Diely karosérie pre Fiat Scudo (od r.v. 2007)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Fiat Scudo (od r.v. 2007)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Fiat Scudo (od r.v. 2007). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Fiat Scudo (od r.v. 2007). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Fiat Scudo (od r.v. 2007). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Fiat Scudo (od r.v. 2007). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Fiat Scudo (od r.v. 2007). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Zimné clony pre Fiat Scudo (od r.v. 2007)

Zimná clona výrazne skráti dobu zahriata motora na prevádzkovú teplotu. Sú presne tvarované podľa modelu auta, v elegantnerj dymovej farbe a určené prevažne do chladného a zimného počasia.

  Ostatné doplnky