Ford Galaxy III. (od r.v. 2015)

Autodiely a doplnky pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Ford Galaxy III. (od r.v. 2015) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015)

Diely karosérie pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Ford Galaxy III. (od r.v. 2015). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Ford Galaxy III. (od r.v. 2015). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ostatné doplnky