Hyundai Getz

Autodiely a doplnky pre Hyundai Getz

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Hyundai Getz. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Hyundai Getz overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Hyundai Getz

Diely karosérie pre Hyundai Getz

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Hyundai Getz

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Hyundai Getz. Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Hyundai Getz. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Hyundai Getz. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ostatné doplnky