Hyundai i30 I. (do r.v. 2012)

Autodiely a doplnky pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Hyundai i30 I. (do r.v. 2012) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012)

Diely karosérie pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Hyundai i30 I. (do r.v. 2012). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Hyundai i30 I. (do r.v. 2012). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky