Hyundai i30 II. (od r.v. 2012)

Autodiely a doplnky pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Hyundai i30 II. (od r.v. 2012) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012)

Diely karosérie pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Hyundai i30 II. (od r.v. 2012). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Hyundai i30 II. (od r.v. 2012). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky