Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012)

Autodiely a doplnky pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012)

Diely karosérie pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Hyundai Santa Fe III. (od r.v. 2012). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky