Kia Sportage III.

Autodiely a doplnky pre Kia Sportage III.

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Kia Sportage III.. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Kia Sportage III. overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Kia Sportage III.

Diely podvozka pre Kia Sportage III.

Diely karosérie pre Kia Sportage III.

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Kia Sportage III.

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Kia Sportage III.. Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Kia Sportage III.. Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Stierače BOSCH Aerotwin, Twin

Kvalitný predný a zadný stierač BOSCH pre Kia Sportage III.. Stierače sú v sade a presne určené pre tento model.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Kia Sportage III.. Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Kia Sportage III.. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Kia Sportage III.. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí