Mazda 5 (od r.v. 2005)

Autodiely a doplnky pre Mazda 5 (od r.v. 2005)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Mazda 5 (od r.v. 2005). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Mazda 5 (od r.v. 2005) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Mazda 5 (od r.v. 2005)

Diely karosérie pre Mazda 5 (od r.v. 2005)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Mazda 5 (od r.v. 2005)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Mazda 5 (od r.v. 2005). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Mazda 5 (od r.v. 2005). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Mazda 5 (od r.v. 2005). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Mazda 5 (od r.v. 2005). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ostatné doplnky