Opel Corsa B

Autodiely a doplnky pre Opel Corsa B

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Opel Corsa B. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Opel Corsa B overíme aj podľa VIN čísla.

Diely karosérie pre Opel Corsa B

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Opel Corsa B

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Plynové vzpery kufra

Pneumatické pružiny (plynové vzpery) pre kufor (batožinový priestor) vhodné pre Opel Corsa B. Únava vzpier sa prejaví hlavne v chladnejšom počasí, kedy sa znižuje tlak plynu a taktiež sa mení viskozita mazacieho oleja a vzpery už nedokážu otvoriť dvere kufra, prípadne ho podržať v otvorenom stave.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Opel Corsa B. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Opel Corsa B. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí