Opel Meriva A

Autodiely a doplnky pre Opel Meriva A

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Opel Meriva A. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Opel Meriva A overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Opel Meriva A

Diely podvozka pre Opel Meriva A

Diely karosérie pre Opel Meriva A

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Opel Meriva A

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Opel Meriva A. Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Stierače BOSCH Aerotwin, Twin

Kvalitný predný a zadný stierač BOSCH pre Opel Meriva A. Stierače sú v sade a presne určené pre tento model.

  Plynové vzpery kufra

Pneumatické pružiny (plynové vzpery) pre kufor (batožinový priestor) vhodné pre Opel Meriva A. Únava vzpier sa prejaví hlavne v chladnejšom počasí, kedy sa znižuje tlak plynu a taktiež sa mení viskozita mazacieho oleja a vzpery už nedokážu otvoriť dvere kufra, prípadne ho podržať v otvorenom stave.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Opel Meriva A. Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Opel Meriva A. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Opel Meriva A. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Zimné clony pre Opel Meriva A

Zimná clona výrazne skráti dobu zahriata motora na prevádzkovú teplotu. Sú presne tvarované podľa modelu auta, v elegantnerj dymovej farbe a určené prevažne do chladného a zimného počasia.