0 položka(y) - 0,00€

Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Diely podvozku pre Opel Vectra B

Diely podvozku v kvalite zodpovedajúcej originálu. Tlmiče, čapy ramena, silentblok (uloženie) ramena, tyčka stabilizátora a samotné ramená

Pneumatické pružiny (plynové vzpery) kufra pre Opel Vectra B (batožinový priestor, predná kapota)

Magneti Marelli - taliansky výrobca v kvalite zodpovedajúcej originálu za priaznivú cenu.

Interiér - presné doplnky pre Opel Vectra B

  Autorohože gumené (klasické alebo so zvýšeným okrajom)

Gumové autorohože sú vyrobené z kvalitnej kaučukovej zmesi (bez použitia PVC) a presne zodpovedajú typu osobného auta. Mierne zvýšený okraj chráni podlahu vozidla pred znečistením. Fixačné úchyty a protišmyková úprava na spodnej strane zabraňujú pohybu po podlahe.

  Autokoberce textilné

Sada 4ks autokobercov presne na mieru auta. Sú vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, na spodnej strane s protišmykovým povrchom a s možnosťou farebného obšitia až z 10 farieb.

  Vaničky do kufra plastové s protišmykom a gumové

Vanička do kufra účinne ochráni kufor auta pred znečistením a poškodením. Sú vyrábané presne podľa tvaru kufra daného typu vozidla. Na výber v prevedení gumové alebo plastové s protišmykom.

Exteriér - presné doplnky pre Opel Vectra B

  Deflektory - protiprievanové plexi

Medzi hlavné výhody deflektorov patrí znižovanie aerodynamickému hluku, zabraňovanie zahmlievaniu skiel, ochrana proti stekaniu dažďovej vody a prievanu v automobile. Vďaka svojej dymovej farbe značne znižujú priepustnosť UV žiarenia a navyše dodajú automobilu dynamický a športový vzhľad.

  Kryty pod motor

Kryty presne zodpovedajú typu auta, sú vyrobené z HDPE plastu najvyššej kvality a dokonale nahradia originálny kryt.

Ostatné

Povinná výbava

Povinná výbava osobného auta musí obsahovať: 1. Autolekárnička (pozor na dátum spotreby), 2. Reflexná vesta bezpečnostná, 3. Výstražný trojuholník homologizovaný. Odporúčame však doplniť do povinnej výbavy aj ťažné lano, sadu žiaroviek a poistiek, hasiaci prístroj, v zime reťaze.