Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Autodiely a doplnky pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Diely podvozka pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Diely karosérie pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Stierače BOSCH Aerotwin, Twin

Kvalitný predný a zadný stierač BOSCH pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006). Stierače sú v sade a presne určené pre tento model.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Zimné clony pre Peugeot Boxer II. (od r.v. 2006)

Zimná clona výrazne skráti dobu zahriata motora na prevádzkovú teplotu. Sú presne tvarované podľa modelu auta, v elegantnerj dymovej farbe a určené prevažne do chladného a zimného počasia.

  Ostatné doplnky