Renault Modus

Autodiely a doplnky pre Renault Modus

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Renault Modus. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Renault Modus overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Renault Modus

Diely podvozka pre Renault Modus

Diely karosérie pre Renault Modus

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Renault Modus

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Renault Modus. Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre Renault Modus. Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Tlmiče, uloženie a dorazy

  Stierače BOSCH Aerotwin, Twin

Kvalitný predný a zadný stierač BOSCH pre Renault Modus. Stierače sú v sade a presne určené pre tento model.

  Plynové vzpery kufra

Pneumatické pružiny (plynové vzpery) pre kufor (batožinový priestor) vhodné pre Renault Modus. Únava vzpier sa prejaví hlavne v chladnejšom počasí, kedy sa znižuje tlak plynu a taktiež sa mení viskozita mazacieho oleja a vzpery už nedokážu otvoriť dvere kufra, prípadne ho podržať v otvorenom stave.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Renault Modus. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Renault Modus. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.