Seat Ibiza II.

Autodiely a doplnky pre Seat Ibiza II.

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Seat Ibiza II.. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Seat Ibiza II. overíme aj podľa VIN čísla.

Diely karosérie pre Seat Ibiza II.

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Seat Ibiza II.

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Plynové vzpery kufra

Pneumatické pružiny (plynové vzpery) pre kufor (batožinový priestor) vhodné pre Seat Ibiza II.. Únava vzpier sa prejaví hlavne v chladnejšom počasí, kedy sa znižuje tlak plynu a taktiež sa mení viskozita mazacieho oleja a vzpery už nedokážu otvoriť dvere kufra, prípadne ho podržať v otvorenom stave.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Seat Ibiza II.. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Seat Ibiza II.. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky