Suzuki Alto (od r.v. 2009)

Autodiely a doplnky pre Suzuki Alto (od r.v. 2009)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Suzuki Alto (od r.v. 2009). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Suzuki Alto (od r.v. 2009) overíme aj podľa VIN čísla.

Diely karosérie pre Suzuki Alto (od r.v. 2009)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Suzuki Alto (od r.v. 2009)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Suzuki Alto (od r.v. 2009). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Suzuki Alto (od r.v. 2009). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Suzuki Alto (od r.v. 2009). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky