Suzuki Swift (od r.v. 2004)

Autodiely a doplnky pre Suzuki Swift (od r.v. 2004)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Suzuki Swift (od r.v. 2004). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Suzuki Swift (od r.v. 2004) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Suzuki Swift (od r.v. 2004)

Diely karosérie pre Suzuki Swift (od r.v. 2004)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Suzuki Swift (od r.v. 2004)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Suzuki Swift (od r.v. 2004). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Suzuki Swift (od r.v. 2004). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Suzuki Swift (od r.v. 2004). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky