Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015)

Autodiely a doplnky pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015)

Diely karosérie pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre Suzuki Vitara II. (od r.v. 2015). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Ostatné doplnky