VW Polo V.

Autodiely a doplnky pre VW Polo V.

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre VW Polo V.. Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto VW Polo V. overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre VW Polo V.

Diely podvozka pre VW Polo V.

Diely karosérie pre VW Polo V.

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre VW Polo V.

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil VW Polo V.. Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre VW Polo V.. Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre VW Polo V.. Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre VW Polo V.. Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Autokoberce textilné

Veľmi obľúbené textilné koberčeky, ktoré skrášlia interiér Vašeho automobilu a zároveň ochránia podlahu. Koberce sú presne tvarované pre VW Polo V.. Na výber je farba obšitia ako aj spôsob fixácie.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre VW Polo V.. Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Kryty pod motor

Plastový kryt pod motor určený pre VW Polo V.. Presne tvarovaný s možnosťou dokúpenia montážnej sady.

  Ochranné lišty dverí

  Ostatné doplnky

/**/