VW Touran II. (od r.v. 2010)

Autodiely a doplnky pre VW Touran II. (od r.v. 2010)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre VW Touran II. (od r.v. 2010). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto VW Touran II. (od r.v. 2010) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre VW Touran II. (od r.v. 2010)

Diely podvozka pre VW Touran II. (od r.v. 2010)

Diely karosérie pre VW Touran II. (od r.v. 2010)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre VW Touran II. (od r.v. 2010)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil VW Touran II. (od r.v. 2010). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre VW Touran II. (od r.v. 2010). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Spojka sada LUK

Spojková sada LUK pre VW Touran II. (od r.v. 2010). Kvalitná sada LUK väčšinou obsahuje spojkovú lamelu, prítlačný tanier, montážný materiál. Niektoré spojkové sady sú vrátane zotrvačníka (jednohmotný, dvojhmotný) a vysúvacieho ložisko.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre VW Touran II. (od r.v. 2010). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre VW Touran II. (od r.v. 2010). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.