Autoglym Ultra High Definiton Wax - Karnúbsky finálny vosk

Výsledná cena: 74,99€ s DPH


 • Dostupnosť: Vypredané
 • Výrobca: AutoGlym
 • Model: Autoglym High Definiton Wax - Karnaubsky finálny vosk
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Nový, mäkkší, ľahšia aplikácia, ergonomický aplikátor a v neposlednom rade ešte lepší zrkadlový lesk!

Autoglym Ultra High Definition Wax – Náš najlepší vosk je teraz ešte lepší. Pre dokonalý zrkadlový lesk, viac detailov, hĺbku a trvácnosť. Dych berúci lesk, dokonale hladký lak a príjemná vôňa. Ultra High Definiton Wax premení voskovanie auta na príjemný zážitok. Vieme že pohľad na automobil s krásnym leskom je to po čom túžite a preto náš UHD Wax obsahuje iba tie najlepšie zložky, vrátane Carnauby. Vďaka nemu dostane slovné spojenie "výstavný vzhľad" úplne nový význam!

Unikátny vysoko kvalitný karnaubsky finálny vosk dodáva nádherný hlboký lesk určený pre tých najnáročnejších. Perfektná kombinácia zložiek (karnauba + mikrokryštalické častice, vosky + nasýtené uhľovodíky a oleje) a mnoho rokov vývoja v laboratóriách vám ponúkajú ošetrujúci prípravok vynikajúcej kvality s výnimočnou životnosťou. Autoglym Karnúbsky finálny (konzervačný) vosk ponúka najdlhšie trvajúcu ochranu proti všetkým vplyvom a znečisteniam z prostredia, ako sú soľ, saponáty, UV žiarenie, kyslý dážď a priemyselný prach. Neobsahuje žiadne brúsne časti.

Vlastnosti:

 • v sade ergonomický aplikátor a rozlešťovacia utierka
 • kvalitný finiš s dlhodobou výdržou vyrobený zo starostlivo vybraných a vyvážených zložiek a voskov
 • veľmi jednoduchá aplikácia a rozlešťovanie
 • výsledok intenzívneho laboratórneho výskumu

 

Ako používať Autoglym High Definiton Wax (Karnaubsky finálny vosk):

 1. Uistite sa, že ja povrch pred voskovaním maximálne pripravený. Suchý a čistý. Ak je potrebné, použite leštiacu pastu Super Resin Polish alebo Clay sadu.
 2. K aplikácii vosku použite priložený aplikátor, aplikujte ľahkými krúživmi pohybmi a vytvorte tenkú vrstvu po celom laku . Neaplikujte vosk viackrát na to isté miesto, pretože bude ťažšie ho následne zaleštiť. Vyvarujte sa aplikácii na nelakované časti (gumu, plast).
 3. Nechajte pôsobiť (zaschnúť) vrstvu vosku približne 10 - 15 minút. Následne vyleštite priloženou mikrovláknovou utierkou.
 4. Pravidelne umývajte s exkluzívnym šampónom Autoglym Ultra High Definiton Shampoo (pH neutrálny), ktorý zmije nečistotu a špinu, ale nenaruší nanesenú vrstvu vosku.

 

Ukážka aplikácie:

Články o autokozmetike AUTOGLYM

Špecifikácia
Výrobca: AutoGlym
Model: Autoglym High Definiton Wax - Karnaubsky finálny vosk
Dostupnosť: Vypredané
Autoglym špecifikácia
Balenie 150g
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Vône do auta