Autoglym Paint Renovator - Renovátor laku karosérie 325ml

Výsledná cena: 12,19€ s DPH


  • Dostupnosť: Vypredané
  • Výrobca: AutoGlym
  • Model: Paint Renovator 325 ml
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Autoglym Paint Renovator je prípravok na renováciu laku obsahujúci brúsne častice. Použitie akéhokoľvek leštidla obsahujúceho brúsne častice na lak na automobiloch by sa vždy malo obmedziť iba na nápravu konkrétnych problémov, ako napr. jemné škrabance, oxidácia alebo vyblednutý lak. Laky na automobiloch sú extrémne tenké, a vždy keď je povrch renovovaný s použitím brúsnych zmesí, časť laku sa odstráni. Väčšina pôvodných povrchových úprav je tvrdšia na vonkajšom povrchu ako na vrstvách pod ním. Vonkajšiu vrstvu je preto potrebné zachovať čo najdlhšie.

Odporúčame vám, aby ste vždy najskôr skúsili použiť leštiacu pastu Autoglym Super Resin Polish, keďže vám môže odstrániť Váš problém bez toho, aby ste zbytočne odstraňovali lak. Ak je potrebné ďalšie ošetrenie, Autoglym Paint Renovator obsahuje brúsne častice, ktoré účinkujú výnimočne rýchlo, čím vám umožnia rýchle, ale kontrolované obrúsenie a vyleštenie. Prípravok neobsahuje silikóny a odstraňuje aj menšie škrabance a oxidáciu. Prípravok je určený len na lokálnu aplikáciu a ručné použitie (nemal by byť aplikovaný strojovo).

Po aplikácii Autoglym renovátora laku odporúčame lak preleštiť pomocou leštiacej pasty Autoglym Super Resin Polish, ktorá obnoví konečný lesk a vytvorí ochrannú vrstvu.

 

Ako používať Autoglym Paint Renovator (Renovátor laku karosérie):

  1. Dobre pretrepte a otestujte výsledok renovátora na skrytom mieste.
  2. Aplikujte prípravok na studený, čistý a suchý povrch pomocou mäkkej bavlnenej handričky pohybmi kopírujúcimi škrabance. Ak je potrebné, zvýšte tlak na danom mieste a naopak znížte tlak pre dosiahnutie povrchového lesku. Počas procesu detailne kontrolujte výsledok.
  3. Preleštite dané miesto pomocou leštiacej pasty Autoglym Super Resin Polish, ktorá obnoví konečný lesk a vytvorí ochrannú vrstvu.

 

Ukážka aplikácie:

Články o autokozmetike AUTOGLYM

Špecifikácia
Výrobca: AutoGlym
Model: Paint Renovator 325 ml
Dostupnosť: Vypredané
Autoglym špecifikácia
Balenie 325ml
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Vône do auta