Autoglym Super Resin Polish - Leštiaca pasta s voskom 500ml

Výsledná cena: 20,39€ s DPH


  • Dostupnosť: Vypredané
  • Výrobca: AutoGlym
  • Model: Super Resin Polish 500 ml
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Autoglym Super Resin Polish je kombináciou čistiaceho prostriedku, leštidla a konzervačného prípravku. Obnoví nielen lesk, ale je tiež vhodný na odstránenie malých škrabancov.

Pravidelné leštenie jemne odstraňuje škodlivé nečistoty na povrchu a poskytuje odolnú, lesklú ochrannú bariéru, ktorá chráni drahé nátery pred drsnými poveternostnými vplyvmi. Medzinárodne uznávaný prípravok Autoglym Super Resin Polish nájdete v garážach po celom svete. Prípravok je ideálny na všetky typy a farby nových aj mierne opotrebovaných lakov, vrátane metalízovaných, bezfarebných a na vodnej báze. Autoglym Super Resin Polish obsahuje živice s nízkou molekulárnou hmotnosťou, ktoré ponúkajú výnimočný kozmetický efekt a ochranu pred väčšinou vplyvov z prostredia.

Pre optimálny účinok, prípravok Super Resin Polish nanášame po menších častiach bavlnenými handričkami alebo aplikátorom Autoglym Perfect Polish Applicator a vyleštíme mikrovláknovou handričkou Autoglym Hi-Tech Finishing Cloth. Celý proces by sme mali opakovať v cykle niekoľkých mesiacov podľa potreby (odporúčaný je cyklus 3-4 mesiace). Po aplikácii prípravku Super Resin Polish je vhodné čistý a suchý lak zakonzervovať prípravkom Autoglym Extra Gloss Protection, ktorý dlhodobo zachová lesk Vášho auta.

 

Ako používať Autoglym Super Resin Polish (leštiacu pastu s voskom):

  1. Umyte a osušte lak (odporúčame Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner - Šampón s voskom).
  2. Dobre pretrepte a naneste malé množstvo na aplikátor, odporúčame Autoglym Perfect Polish Applicator.
  3. Naneste tenkú vrstvu na lak v prekrývajúcich sa kruhoch, aby bolo zabezpečené rovnomerné pokrytie. Zvýšte tlak pri známkach malých škrabancov alebo matných škvŕn. Nechajte jemne zaschnúť. Snažte sa neaplikovať na gumové alebo plastové časti (ak sa tak stalo, ľahko ich očistíte prípravkom Autoglym Fast Glass - Rýchločistič skiel).
  4. Vyleštite mikrovláknovou handričkou, odporúčame Autoglym Hi-Tech Finishing Cloth - Mikrovlákno laku.
  5. Ustúpte a obdivujte výsledok.
  6. Tento krok je nepovinný, ale odporúčame takto predpripravený suchý a čistý lak následne zakonzervovať a predĺžiť teda účinok prípravkov napr. konzervantom Autoglym Extra Gloss Protection - Konzervant laku alebo použitím unikátneho vysoko kvalitného Karnaubského finálneho vosku Autoglym High Definiton Wax.

 

Ukážka aplikácie:

Články o autokozmetike AUTOGLYM

Špecifikácia
Výrobca: AutoGlym
Model: Super Resin Polish 500 ml
Dostupnosť: Vypredané
Autoglym špecifikácia
Balenie 500ml
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Vône do auta