Autoglym Vinyl a Rubber Care - Ošetrovanie interiérových plastov 500ml

Výsledná cena: 13,99€ s DPH


  • Dostupnosť: Vypredané
  • Výrobca: AutoGlym
  • Model: Vinyl Rubber Care 500 ml
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Autoglym Vinyl a Rubber Care (Ošetrovanie interiérových plastov) obnovuje pôvodnú povrchovú farbu a poskytuje jasný ochranný povlak na palubnej doske a plastových a gumených častiach v interiéri. A zároveň ošetruje a chráni povrchy v interiéri aj exteriéri a vytvára odolnú, pružnú, antistatickú bariéru proti vlhkosti, prachu, oxidácii, škvrnám a vyblednutiu farieb.

Čisý interiér je rovnako dôležitý ako naleštený vonkajší lak a pocit byť v čistom a sviežom interiéri napomáha sústrediť sa na Vašu jazdu. Postupom času slnko vyťahá farbu z plastových a gumenných povrchov, ktoré vyblednú, vyschnú a môžu popraskať. Ak však použijete tento prípravok, jednotlivé časti zostanú chranené. S Autoglym Vinyl a Rubber Care môžete docieliť vysoký alebo nízky lesk a zároveň zanecháva príjemnú a sviežu citrónovú vôňu. Vhodný na čelné plochy, prístrojové panely, obloženie a poťahy dverí a sedadiel z PVC, vinylové strechy, ozdobné lišty, uzávery dverí, tesnenia dverí, plastové časti bez karosérie, gumu, pneumatiky a všetky podobné oblasti.

Taktiež môže byť tiež použitý na gumové tesnenie dverí v zimnom období, aby sa zabránilo prilepeniu gumy o karosériu.

 

Ako používať Autoglym Interior Shampoo (Čistič interiéru):

  1. Prípravok poriadne premiešať a nastriekať na jednotlivé plastové alebo gumenné časti. Neodporúča sa aplikovať na páčky riadenia, volant, ani gumenné autorohože. Pri ťažko dostupných miestach, nastriekajte prípravok na handričku alebo aplikátor a tak ošetriť miesto.
  2. Pre dosiahnutie vysokého lesku, nechať zaschnúť a a až následne vyleštiť zľahka s utierkou z mikrovlákna. Pre nížší lesk, nastriekať a hneď leštiť s utierkou z mikrovlákna.

 

Ukážka aplikácie:

Články o autokozmetike AUTOGLYM

Špecifikácia
Výrobca: AutoGlym
Model: Vinyl Rubber Care 500 ml
Dostupnosť: Vypredané
Autoglym špecifikácia
Balenie 500ml
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Vône do auta