K2 Anti Marten - Sprej proti hlodavcom 400ml

4,80€

Bez dane: 4,00€  • Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
  • Výrobca: K2 Car
  • Model: Anti Marten 400ml
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

K2 Anti Marten - Sprej proti hlodavcom je veľmi účinný ochranný sprej voči kunám, mačkám a iným rôznym hlodavcom v priestoroch Vášho automobilu či v iných objektoch. Pokúšajú sa v chladnom období zahriať v blízkosti motora, kde výdatne hodujú na elektrických kábloch a navyše môžu vážne znehodnotiť protihlukovú izoláciu pod kapotou.

K2 ANTI MARTEN Vám ušetrí nielen čas, námahu pri zabezpečení opráv, ale hlavne financie. Špeciálne vybrané zloženie éterických olejov je veľmi nepríjemné pre tieto zvieratá, a to nielen na dotyk. Zver sa vyhne ošetreným povrchom. Mimoriadne dôležité je, že aj keď zvieratá odpudzuje inak im vôbec neškodí (ani ľuďom). Produkt pri nanesení vytvorí špeciálnu ochrannú vrstvu odolnú voči teplu aj atmosférickým vplyvom, čím zabezpečí dlhotrvajúcu ochranu. Je použiteľný na plastové diely, chránené elektroinštalácie v aute, v domoch, v podkroví a na strechách.

Použitie:

  • Nádobu dôkladne pretrepať a potom stačí iba nastriekať rovnomerne na povrch a časti podliehajúce napadnutiu: napr. vzduchový filter, káble pod kapotou a podvozok.
  • Opakovať preventívne raz za 1-2 mesiace (pri častejších dažďoch možno použiť aj viac krát)
Špecifikácia
Výrobca: K2 Car
Model: Anti Marten 400ml
Dostupnosť: Skladom alebo do 24hod.
Autoglym špecifikácia
Balenie 400ml
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!