Lišty dverí Opel Corsa E (5-dverový, od r.v. 2015)

26,90€

Bez dane: 22,42€  • Dostupnosť: 7 - 14 dní
  • Model: OLD0347
  100% Bezpečný nákup
  Zľavy pre verných
  Kvalita a originalita

Ochranné lišty dverí pre Opel Corsa od r.v. 2015.

Ochranné lišty dverí slúžia k ochrane dverí pred poškodením a tiež ako dekoračný doplnok auta. Ochranné lišty dverí sú vyrábané presne na konkrétny typ auta. Lišty sú vyrobené z kvalitne spracovanej gumy, ktorá je vysoko odolná voči mechanickému poškodeniu. Výrobca ochranných líšt je držiteľom certifikátu ISO 9001. Ochranné lišty majú kvalitu garantovanú certifikátom TÜV. Sada obsahuje 4 kusy.

Návod na motáž
  1. Ideálne teplotné rozpätie pre montáž líšt je 20-40°C, pričom je dobré ak majú lišty aj prostredie približne rovnakú teplotu.
  2. Povrch, na ktorý sa budú lišty montovať je potrebné dôkladne umyť, odmastiť a vysušiť. Takto pripravený povrch Vám zabezpečí najlepšie upevnenie.
  3. Lišty si pred zlepením ochrannej fólie zo samolepiacej pásky vyskúšajte na karosérii, aby nedošlo k ich krivému nalepeniu.
  4. Z líšt odlepte farebnú ochrannú fóliu a nedotýkajte sa lepiacej plochy. Smer montáže líšt je od prostredného stĺpika smerom k nárazníkom vozidla. Lišty je potrebné nalepiť na prvý pokus, pretože ich odlepenie a opätovná montáž sa neodporúča. Lišty silou pritlačte predovšetkým v miestach, kde sa nachádza samolepiaca páska. Pri umiestňovaní líšt venujte pozornosť minimálnej vzdialenosti od hrán dverí, aby nedošlo k obmedzeniu, alebo znemožneniu otvárania dverí.
Špecifikácia
Model: OLD0347
Dostupnosť: 7 - 14 dní
Ohodnotiť tovar
              
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Katalóg autodielov a doplnkov pre Opel Corsa E

Prehľadne delené kategórie na jednom mieste presne pre tento model.

Autodiely a doplnky pre Opel Corsa E
/**/