VW Touran I. (od r.v. 2003)

Autodiely a doplnky pre VW Touran I. (od r.v. 2003)

Prehľadný katalóg s náhradnými dielmi, autodoplnkami a príslušenstvom pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Vyberte si kvalitné diely pre motor, diely podvozka, karosérie alebo presné doplnky interiéru alebo exteriéru. Ponúkame dlhodobo overené a cenovo dostupné značky.

S výberom sme Vám ochotne pripravení pômocť. Ak by ste hľadaný diel v našej ponuke nenašli, stačí ak nás kontaktujete mailom alebo telefonicky. Správnosť jednotlivých dielov pre Vaše auto VW Touran I. (od r.v. 2003) overíme aj podľa VIN čísla.

Autodiely (motor) pre VW Touran I. (od r.v. 2003)

Diely podvozka pre VW Touran I. (od r.v. 2003)

Diely karosérie pre VW Touran I. (od r.v. 2003)

Presné autodoplnky a príslušenstvo pre VW Touran I. (od r.v. 2003)

Ostatná výbava, kvapaliny a autokozmetika

  Olej a filtre

Zvolíte si len to, čo potrebujete pri výmene oleja a filtrov pre svoj automobil VW Touran I. (od r.v. 2003). Na výber originálny olej alebo alternatívny olej a olejový, vzduchový, palivový a kabínový (peľový) filter MANN, BOSCH alebo Purflux.

  Žhaviče NGK a BOSCH

Ponuka žeraviacich (žhaviacich) sviečok NKG alebo BOSCH pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Životnosť žhavičov zavísí od počtu štartov motora a a končí po prejdení 30000 až 50000 km. Ich činnosť je dôležitá hlavne v chladnom počasí pre bezproblémové naštartovanie motora.

  Spojka sada LUK

Spojková sada LUK pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Kvalitná sada LUK väčšinou obsahuje spojkovú lamelu, prítlačný tanier, montážný materiál. Niektoré spojkové sady sú vrátane zotrvačníka (jednohmotný, dvojhmotný) a vysúvacieho ložisko.

  Plynové vzpery kufra

Pneumatické pružiny (plynové vzpery) pre kufor (batožinový priestor) vhodné pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Únava vzpier sa prejaví hlavne v chladnejšom počasí, kedy sa znižuje tlak plynu a taktiež sa mení viskozita mazacieho oleja a vzpery už nedokážu otvoriť dvere kufra, prípadne ho podržať v otvorenom stave.

  Vaničky do kufra

Presne tvarované vaničky do kufra, ktoré ochránia podlahu, určené pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Vaničky sú v prevedení gumennom (aj s organizérom) alebo plastovom (s protišmykom). Sú vyrobené najmodernejšou technikou a parfumované, čiže nezapáchajú po gume.

  Autorohože gumové

Gumové autorohože, ktoré ochránia podlahu pred blatom, snehom, vodou a nečistotami. Autorohože sú presne tvarované pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Na výber sú v prevedení buď klasickom alebo s mierne vyvýšeným okrajom.

  Autokoberce textilné

Veľmi obľúbené textilné koberčeky, ktoré skrášlia interiér Vašeho automobilu a zároveň ochránia podlahu. Koberce sú presne tvarované pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Na výber je farba obšitia ako aj spôsob fixácie.

  Deflektory okenné

Okenné deflektory alebo okenné ofuky alebo protiprievanové clony. Sada 2 ks na predné okná alebo úplná sada na všetky 4 okná presne pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Jednoduchá montáž v elegantnom dizajne.

  Kryty pod motor

Plastový kryt pod motor určený pre VW Touran I. (od r.v. 2003). Presne tvarovaný s možnosťou dokúpenia montážnej sady.

  Zimné clony pre VW Touran I. (od r.v. 2003)

Zimná clona výrazne skráti dobu zahriata motora na prevádzkovú teplotu. Sú presne tvarované podľa modelu auta, v elegantnerj dymovej farbe a určené prevažne do chladného a zimného počasia.

  Ostatné doplnky

/**/